Blog

Dimensions barvy jsou speciálně navrženy pouze pro aplikační techniky mimo pokožku hlavy. Dosáhnete vytváření přirozených a zářivých módních odstínů. Dodávají extra intenzitu barvám, delší životnost a šetrné zesvětlení.
Jste připraveni získat okamžitě neuvěřitelný objem vlasů a mít je během chvíle takové, o jakých jste vždy snili? S novými technologiemi, moderní inspirací a naší novou BOMBSHELL řadou to můžeme udělat snadněji a ještě lépe!
ALOXXI esenciální řada obsahuje směs 10ti antioxidantů a 7 esenciálních botanických olejů, které vyživují vlasy i vlasovou pokožku a posilují je zevnitř bez odstranění přirozených tuků. Máslo cupuacu, výtažek z ovoce buriti zjemňuje a vyhlazuje.
Barvěte a pečujte v jednom kroku! Barevná maska Instaboost nahradí kondicionér po umytí vlasů, pokročilá technologie přímých pigmentů dodá nádhernou barvu a zároveň poskytne intenzivní výživu a lesk.
Jaká je barva vaší osobnosti?
Ženy znají barvu, kterou jim nanáší manikérka na nehty, produkt, který používá jejich kosmetička, ale pokud se ženy zeptáte, jakou barvu jim kadeřník aplikuje na vlasy, většina nemá ponětí. V ALOXXI salonech vytváří profesionál barevný zážitek pro...