LUMINEXX™ GELOVOKRÉMOVÉ BARVY

LUMINEXX™

LUMINEXX™ NOVÝ ZPŮSOB BARVENÍ VLASŮ

Lesk, úprava odrostů - další služba, o kterou budete muset v salonu požádat, je Luminexx. Nejnovější inovace od společnosti Aloxxi kombinuje inteligentní technologii s ingrediencemi na úrovni péče o pleť, takže gelovokrémová barva Aloxxi LUMINEXX™ se stane nezbytnou součástí vaší příští návštěvy. Ať už hledáte dokonalé krytí šedin nebo barevné vylepšení, tato nová gelovo-krémová permanentní barva na vlasy je možností, na kterou jste čekali.

VZORNÍK 

ALOXXI LUMINEXX™ GELOVOKRÉMOVÁ BARVA:

NAVRŽENA PRO KLIENTY, KTEŘÍ SI UVĚDOMUJÍ SLOŽENÍ 

V současné době si milovníci krásy více než kdy jindy uvědomují složení. Právě proto Aloxxi pečlivě vybírá složky, které jsou součástí jejich barev. Klientům i stylistům se líbí, že tato nová barevná řada přináší stejné zářivé výsledky barvy vlasů, jakými je Aloxxi známá, ale s přísadami šetrnými k pokožce. LUMINEXX™ neobsahuje PPD a resorcinol, snižuje podráždění a citlivost a zároveň vytváří dlouhotrvající barvu s vysokým leskem. 

SLOŽKY VHODNÉ PRO PÉČI O PLEŤ

Obsahuje složky o péči pokožky pro silnější a zdravější vlasy, kompletní krytí šedin a krásný lesk!

LUMINEXX™: CO JE UVNITŘ (A CO NENÍ)

Zatímco LUMINEXX™ neobsahuje žádné běžné dráždivé látky, nové složení obsahuje ingredience vhodné pro péči o pokožku, jako je extrakt z cukrové řepy, prebiotikum z kořene čekanky, lutein a olej ze semen Sacha Inchi, které zvýrazňují barvu a pečují o zdraví vlasů.  Tato vybraná skupina účinných látek byla přidána, aby vyživovala, posilovala vlasy a pokožku hlavy, zároveň chránila před škodlivým UV a modrým světlem i běžným podrážděním.

KLÍČOVÁ JE KONZISTENCE

Pokud si v současné době barvíte vlasy, pravděpodobně víte, jak důležitá je přesná aplikace. Pokud jde o úpravu odrostů, čistá vlasová linie může být opravdu zásadním rozdílem. Právě proto všichni milují LUMINEXX™. Gelovo-krémová konzistence umožňuje maximální kontrolu a barvu, která během aplikace nesklouzává ani nenabobtnává - což vašemu kadeřníkovi umožní vytvořit ještě dokonalejší finální úpravu.

CO SE VÁM NA NÍ BUDE LÍBIT

Barva vlasů je opravdovým závazkem. Je to investice do vašeho času i energie v kadeřnickém salonu. S použitím přípravků LUMINEXX™ se barva rychle ukládá a ještě rychleji se oplachuje. Navíc byly receptury navrženy tak, aby zabránily vzniku skvrn na pokožce hlavy, což umocňuje zážitek ze salonu a zajišťuje bezchybný výsledek bez časových průtahů v salonu.

ZÍSKEJTE CERTIFIKÁT LUMINEXX™

Absolvujte náš ALOXXI WORKSHOP, kde se dozvíte více o barevné řadě, včetně míchacího poměru, krytí, aplikace a dalších informací.