CHROMA™ PERMANENTNÍ BARVA

Permanentní barva s botanickým základem

Poskytněte svým klientům zábavný, interaktivní zážitek v salonu s permanentní krémovou barvou Aloxxi CHROMA™. Umožněte jim získat vlastní barvu a vyjádřit svou osobnost díky více než 100 různých odstínů. Aloxxi CHROMA™ dává vašim klientům příležitost bavit se svou barvou, ale zároveň jim poskytuje nezbytné pečující a ochranné látky.
Zajímá vás, jak pokaždé dosáhnout požadovaných barevných výsledků? Permanentní krémová barva CHROMA™ od Aloxxi, známá svým výkonem, předvídatelností a přizpůsobitelnými výsledky, vám umožní snadné barvení, jehož výsledkem je dlouhotrvající barva a zdravé, lesklé vlasy.

 

CDP Complex®

Nová generace multi-dimenzionálních permanentních barev Aloxxi CHROMA™ s botanickým základem, patentovaným CDP komplexem (péče, stálost, ochrana) včetně polymeru p22, intenzivních krystalických mikropigmentů a 3D efektem vytváří zdravější, jemnější a dlouhotrvající barvy. 
Posilující složky zlepšují barevnou vitalitu, keratinové biopolymery zajistí ochranu a výživu vlasů.

 

 • Výhody a přednosti:
   
  Péče - Zvláčňující látky získané z kokosového oleje pro hloubkovou výživu v kombinaci s vysoce nabitými kopolymery, včetně p22, které pomáhají předcházet poškození pokožky, vytvářejí ochranný koktejl, který uzavírá barevné pigmenty.
   
  Stálost - Krystalické mikropigmenty s vysokým rozlišením zajišťují maximální sytost barvy a rovnoměrné barevné výsledky od báze až po konečky. Snadno pronikají dovnitř vlasové kůry. Po vstupu do kortexu se začnou shlukovat a vytvářet větší a koncentrovanější molekuly.
   
  Ochrana - Ochranný prostředek na rostlinné bázi bisabolol (získaný z kandeie) v kombinaci se složením s nízkým obsahem amoniaku chrání vlasy a pokožku hlavy během procesu barvení.
 • Klíčové ingredience:

  CDP komplex, botanické složky, nejkvalitnější krystalické mikropigmenty, přírodní protizánětlivá a uklidňující složka Bisabolol, složení s nízkým obsahem amoniaku.

ODSTÍNY

Každý odstín Aloxxi CHROMA™ poskytuje rovnoměrné, věrné barevné výsledky s nepřekonatelným stavem. Každá řada nabízí nástroje, které potřebujete k sebevědomému přizpůsobení pro každého klienta.

ZOBRAZIT VZORNÍK ALOXXI CHROMA™

5 odstínů speciálně vyvinutých pro individuální pokrytí šedé/bílé barvy

6 odstínů určených k regulaci nežádoucího tepla

Zářivé módní odstíny čistých tónů

Řada Platinum poskytuje až 5 úrovní zesvětlení díky speciálně kalibrovanému množství pigmentu, který se usazuje a poskytuje nejjasnější možné výsledky pro blondýny.

Odstíny GEM a CHROMA Boost jsou přísady, které umožňují skutečně individuální barevné výsledky!

NÁVOD K POUŽITÍ

 • Smíchejte Aloxxi CHROMA™ (úrovně 1 - 10) s oxidačním krémem v poměru 1 : 1,5
 • Smíchejte Aloxxi CHROMA™ PLATINUM (11) s oxidačním krémem v poměru 1 : 2
 • Posilovač barvy BOOST přidaný do barevné směsi zesvětlí o jeden dodatečný stupeň. Používá se i na odolné šediny pro lepší proniknutí barvy do vlasů v poměru 1 : 1 s barvou CHROMA™
 • GEMS koncentráty modrý a fialový (studené) pro zvýraznění studených tónů a při regulaci nežádoucích teplých tónů. Červená, žlutá a měděná (teplé) zvýrazní teplé tóny a umožní rovnoměrné výsledky na pórovitých vlasech.

Aloxxi Salon Technical Guide.