ZÁKLADNÍ TIPY PRO PÉČI

30. 10. 2023 napsal Milan Lev

ZÁKLADNÍ TIPY PRO PÉČI, KTERÉ SVOU BLONDÝNKU LETOS OCHRÁNÍTE

I když milujeme léto pro módu, plážové dny a vibrace, letní slunce a expozice mohou být pro vaše vlasy drsné, zvláště pokud jde o blondýnky. Ať už jste přirozená blondýnka nebo blond, existuje několik tipů péče, které byste letos v létě měli přidat do své rutiny, abyste ochránili své vlasy.

JAK PEČOVAT A CHRÁNIT LETNÍ BLONDÝNKY

UV záření, teplo, slaná voda a chlór jsou hlavními stresory, které mohou ovlivnit vaši blond barvu vlasů v letních měsících. Tyto environmentální prvky mohou zmatnit, odbarvit a poškodit vaše vlasy. Vylepšení vaší rutiny o péči v salonu i doma je zásadní pro vytvoření bezchybného vzhledu.

NAŠE OBLÍBENÉ LETNÍ KŮRY PRO BLONDÝNKY

Po dosažení požadovaného odstínu je ideální profesionální lesk, jako je Aloxxi TONES®obsahující CDP Complex®, který osvěží váš odstín a zlepší stav vašich vlasů. Tato demi-permanentní barva neobsahuje žádný amoniak, ale dodává neuvěřitelný lesk, sílu a brilanci. Ať už vaše melíry vybledly nebo se odbarvily sluncem nebo mořem, barvy TONES®rychle a efektivně tónují vaše vlasy a vydrží až 24 mytí šamponem.

Doporučené použití: každých 4-6 týdnů.

Violet šampon

Když blond barva vlasů začne blednout nebo nabírat pigmenty ze stresorů prostředí, může se stát mosaznou nebo žlutou. Chcete-li neutralizovat nežádoucí pigmenty nebo se tomu vyhnout, přidejte do své pravidelné péče šampon Aloxxi Violet. Fialový odstín funguje tak, že ruší nežádoucí teplo a zanechává vám neutralizovaný tón. Tento fialový šampon s hydratačním a hluboce pigmentovaným složením jemně čistí vlasy a poskytuje zářivé, chladivé a osvěžené výsledky.

Doporučené použití: Jednou týdně v závislosti na požadovaných potřebách a výsledcích.

Detoxikační šampon

Sůl, chlór, opalovací krém - letní měsíce dodávají vlasům novou úroveň usazování, což může ovlivnit vaši barvu. Chcete-li vlasy jemně detoxikovat a odhalit zářivější blond, přidejte do svého režimu péče o vlasy Aloxxi Detoxikační šampon. Odstraněním usazenin a nečistot nejenže odhalí opravdovější tón, ale pomůže vašim vlasům získat výhody jakékoli následné úpravy. Toto složení je také doplněno o ColourCare Complex®obsahující patentovanou směs 10 antioxidačních extraktů, které chrání před škodlivým UV zářením, aby barva vlasů nevybledla.

Doporučené použití: Každý druhý týden nebo podle potřeby jednou za měsíc.

Instaboost

Když opravdu chcete doma zdokonalit svůj tón, použijte klíč Aloxxi - INSTABOOST®barevné hydratační masky. Nejen že zlepšují zdraví vašich vlasů, ale díky schopnosti osvěžit váš tón mohou pomoci rozzářit vaši blond barvu a zvýraznit váš odstín. Na základě konečného vzhledu, po kterém toužíte, můžete použít INSTABOOST® pro přidání nádechu barvy nebo jako ošetření proti nežádoucím tónům, jako je mosaz a žloutnutí. Díky komplexu CDP®, INSTABOOST®maska upravuje, dodává i chrání barvené vlasy a ukládá pigment během 3-5 minut, což z něj dělá snadný doplněk v salonu nebo doma.

Doporučené použití: Jednou týdně nebo každý druhý týden podle potřeby.