REKONSTRUKCE

30. 10. 2023 napsal Milan Lev

OPRAVA LETNÍHO POŠKOZENÍ VLASŮ: ZÁKLADNÍ TIPY K OBNOVENÍ A OŠETŘENÍ VAŠICH VLASŮ

S každou sezónou přichází nový soubor pravidel, jak se o své vlasy starat. Pokud jde o léto, největšími viníky škod jsou slunce, moře, bazén a horko. A pokud máte chemicky ošetřené (barvené, trvalou nebo chemicky narovnané) vlasy, účinek je zesílen. Abychom zajistili sezónu plnou stylu bez námahy, sdílíme několik našich nejlepších tipů pro péči o vlasy, které obnoví, opraví a oživí vaše letní prameny.

JAK SNÍŽIT LETNÍ POŠKOZENÍ VLASŮ

ZASTAVTE TO, NEŽ TO ZAČNE

Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak omezit letní poškození vlasů, je zastavit je dříve, než vůbec začne. Chránit vlasy před sluncem například kloboukem je jedním z nejlepších způsobů, jak stylově porazit horko (a poškození). Pokud klobouk není součástí vaší rutiny nebo oblečení, zvažte použití hloubkových kondicionérů jednou týdně nebo bezoplachové ošetření podle vašeho stylu. Existuje důvod, proč je hladký, uhlazený drdol v létě tak trendy - můžete přidat své oblíbené doplňky, než léto skončí!

Rádi přidáváme Aloxxi Rekonstrukční sérum pro jakýkoli styl. Tento stylingový produkt viditelně redukuje roztřepené konečky o 88 % a chrání před budoucím lámáním díky směsi posilujících peptidů, aminokyselin a kondicionérů. Toto lehké, ale výkonné sérum opravuje roztřepené konečky a poskytuje výživu slabým, vyčerpaným pramenům během letní sezóny, kdy to nejvíce potřebujete!

OPRAVTE SI VLASY BĚHEM LÉTA

Chcete-li opravit poškození vlasů od tepelných zdrojů, UV zářením, slanou nebo chlorovanou vodou, budete chtít použít dvojí přístup - nalezení produktů, které obnovují proteiny a hydratují vlasy je zásadní. Proteiny obnovují vlasy zevnitř a vytvářejí silnější prameny, zatímco hydratace vytváří jemné, hladké a lesklé výsledky.

OBNOVENÍ PROTEINŮ A ZVÝŠENÍ HYDRATACE

Výběr produktů, které umí obojí – Aloxxi Rekonstrukční šampon a kondicionér jsou naplněny Advanced Recovery Technology™ pro posílení a obnovu slabých, poškozených vlasů. Obsahuje směs posilujících peptidů, aminokyselin a kondicionérů, které opravují a vyživují slabé prameny. Tato síla ingrediencí pomáhá vytvářet měkké, hladké a lépe upravitelné vlasy a je klinicky prokázáno, že snižuje lámavost. Navíc Rekonstrukční šampon & kondicionér obsahuje Aloxxi ColourCare Complex®, patentovanou směs 10 antioxidačních výtažků, které chrání barvu vlasů před vyblednutím tím, že pomáhají blokovat škodlivé UV paprsky - takže tuto sezónu byste tyto produkty měly mít.

DOPŘEJTE SI LUXUSNÍ MASKU

Léto může být jedním z nejzábavnějších období, ale někdy zapomínáme dát sobě a svým vlasům pauzu. Tím, že si uděláme čas dopřát si trochu péče o sebe, můžeme opravit naše vlasy i náladu.

Aloxxi Rekonstrukční maska je způsob číslo jedna, jak oživit poškozené, mdlé vlasy s vyčerpaným proteinem. Tato super směs rostlinných proteinů, vitamínu B5 a ColourCare Complex®posiluje prameny, obnovuje, dodává lesk, zlepšuje ovladatelnost a chrání před UVA/UVB paprsky, aby byly vlasy silné, hladké a lesklé.