RRx

30. 10. 2023 napsal Milan Lev

NECHTE ALOXXI POSKYTNOUT VLASŮM KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI!

Pobývají často vaši klienti v létě na slunci? Environmentální a chemické vlivy zanechávají jejich vlasy poškozené? Nebojte se, Aloxxi RRx Treatment®je zde, aby chránila vlasové vazby během chemického procesu a poskytovala rekonstrukční výhody pro slabé, poškozené vlasy!

Toto ošetření je jediným přírodním receptem, který potřebujete k posílení a vyhlazení suchých i křehkých pramenů vlasů u vašich klientů. Je klinicky prokázáno, že výrazně zlepšuje sílu pro zdravé vlasy již po jednom použití, je přizpůsobitelný na základě stupně poškození a lze jej použít v kombinaci s dalšími chemickými službami - barvou. Obsahuje Advanced Recovery Technology®pro pevnost a obnovu slabých vlasů. Kaméliový a arganový olej pro uhlazení a lesk. Aminokyseliny a lipidy, které zásadně vlasy posilují a zároveň hydratují, změkčují a doplňují chybějící proteiny. Peptid hrachu a extrakt gotu koly (zeleninový protein bohatý na aminokyseliny) výrazně navrací sílu a hydrataci poškozeným vlasům. Unikátní ColourCare Complex® se směsí 10 ti antioxidantů, která chrání před UVA/UVB paprsky a udržuje vlasy mladé i plné života. RRx Treatment®dramaticky obnovuje sílu a hydrataci poškozených vlasů, chrání před dalším lámáním a také vlasy vyživuje, dodává lesk a obnovuje vyčerpané proteiny.

Tento dvousložkový systém, tvořený RRx sérem a RRx obnovujícím krémem stačí smíchat dohromady a aplikovat na čisté, ručníkem vysušené vlasy. Proces probíhá při pokojové teplotě, nebo pro maximální výsledky lze použít zdroj tepla. Dobře opláchněte, upravte podle potřeby a uvidíte, jak se obnoví síla a lesk.

Pár tipů:

  • Pro mírně poškozené vlasy smíchejte 5 ml RRx séra s 30 ml obnovujícího krému, působení je 5 - 10 minut
  • Pro středně závažné poškození smíchejte 10 ml RRx séra s 30 ml obnovujícího krému, působení je 10 - 15 minut
  • V případě vážného poškození smíchejte 15 ml RRx séra s 30 ml obnovujícího krému, působení je 20 minut
  • Při závažném poškození vlasů smíchejte 15 ml RRx rekonstrukční sérum se 45 ml vody (1:3). Aplikujte na vlasy a důkladně promněte. Pročešte hřebenem pro rovnoměrné nanesení a nechte 5 minut působit bez tepla. Neoplachujte! Přes RRx sérum aplikujte 30 ml RRx vyživující krém, nechte pod zdrojem tepla působit 20 minut.

Další použití přírodní rekonstrukce vlasů RRx a další podrobnosti naleznete v technické příručce Aloxxi.

Chcete-li dosáhnout dlouhodobých výsledků, ujistěte se, že vaši klienti po ošetření odvedou svou část tím, že používají Aloxxi rekonstrukční řadu pro domácí péči a udržování. Na rozdíl od jiných rekonstrukčních produktů na trhu se jedná o dokonalou rovnováhu bílkovin a hydratačních složek, takže nedochází k dlouhodobému přetěžování vlasů, které mohou způsobit lámavost vlasů!