INSTABOOST barevné hydratační masky

INSTABOOST barevné hydratační masky

Řekněte nám o Aloxxi InstaBoost: kolik odstínů, jak to funguje, jak dlouho barva vydrží atd.

InstaBoost jsou intenzivní barevné masky ​​na úpravu barev ve 12 odstínech! Nahrazují kondicionér po umytí vlasů, dodají nádhernou barvu a zároveň poskytují intenzivní výživu a lesk. InstaBoost je určen pro použití v pohodlí domova i v salonu, lze ji aplikovat na mokré nebo suché vlasy, aby osvěžila módní barvu, prohloubila bohaté odstíny a vylepšila přírodní nebo barvené vlasy! Aplikace je jednoduchá, velkoryse aplikujte požadovaný odstín na vlhké vlasy po dobu 3 - 5 minut, pročešte, opláchněte a upravte. InstaBoost masky jsou navrženy tak, aby vydržely až 10 - 15 umytí, častější používání zintenzivní barevný výsledek.

Musí být vlasy předem zesvětleny, aby se dosáhlo lepších výsledků?

InstaBoost bude pracovat na přírodních i barvených vlasech. Aplikace na předem zesvětlené vlasy poskytnou živější výsledek. Na ještě nebarvených a tmavých vlasech zůstávají barevné odlesky.

Vrstvená „růžová a fialová“na předem zesvětlených vlasech a semi-permanentní barvě.

Může to fungovat u tmavovlasých klientů?

Ano! InstaBoost lze použít na tmavších vlasech a přidat nádech barvy a intenzivní lesk. Modrý  InstaBoost může být navrstven na vlasy, aby vytvořil nepolapitelný „modro-černý“ odstín.

Může být smíchán s jinými odstíny?

Můžete si smíchat VŠECHNY odstíny InstaBoost a vytvořit si tak svůj vlastní jedinečný odstín. Do jakéhokoli odstínu lze také přidat „Gloss Boss“- INSTABOOST LESK pro zmírnění intenzity barev. 

Jaké další způsoby by mohl stylista použít ve svém salonu jako doplňkovou službu?

V Aloxxi salonech rádi používáme „Gloss Boss“- INSTABOOST LESK jako doplňkovou službu, aby klientům dodal „svrchní kabát“ lesku na jejich svěží barvu. Můžete také použít několik odstínů a vytvořit tak jedinečný odstín pro svého klienta, který vydrží 10-15 umytí, například několik pramenů kolem okrajové oblasti obličeje. InstaBoost se aplikuje velmi jednoduše a práce vyžaduje pouze 5 minut, což je snadný způsob, jak osvěžit barvy vašich klientů. Používáme také odstíny InstaBoost k předtónování  vlasů klientů, abychom podpořili jejich demi-permanentní barvu pro větší bohatost a trvanlivost. 

Co to znamená, když Aloxxi říká, že jeho produkty jsou 10 FREE?

10-Free znamená, že Aloxxi odstranilo ze svých produktů škodlivé přísady. Místo toho se o vaše vlasy postarají produkty s botanickým základem, které jsou plné vzácných antioxidantů, které se starají o vaše vlasy! Naše produkty neobsahují sulfáty, parabeny, lepek, DEA, MEA, TEA, ftaláty, mastek, mikročástice ani aluminium. A my nikdy nebudeme testovat na zvířatech!

Jak často by měl být InstaBoost používán k udržování barev? 

Díky kumulativnímu účinku produktu můžete udržovat intenzitu své barvy doma! Barva se zintenzivní při každém použití, takže pokud dáváte přednost jemnějšímu výsledku, můžete použít InstaBoost každé 3 - 4 umytí. Jinak můžete InstaBoost použít po každém umytí vlasů, dokud nedosáhnete požadovaného stínu.

za tým ALOXXI

 Sylva