INSTABOOST BAREVNÉ HYDRATAČNÍ MASKY

6. 6. 2024 napsal Josef Jeník

JAK OBNOVIT BARVU VLASŮ MEZI NÁVŠTĚVAMI SALONU
 Už nyní je rok 2023 považován za rok zábavy s barvou vlasů. V porovnání s minulými sezónami jsme svědky většího experimentování s různými odstíny - přirozenými i intenzivními - s cílem vytvořit hravější finální podobu. Pokud si již vlasy barvíte, víte, jak úžasný je to pocit ve chvíli, kdy vyjdete ze salonu. Když si fotíte selfie se svým novým účesem, máte v očích další jiskru v oku a najednou vám i chození na kávu připadá okouzlující. S barvením vlasů je spojeno to, že bez ohledu na odstín je potřeba poměrně dost údržby. Nebojte se, máme pro vás několik tipů a výběr produktů, které vám na cestě za barvou vlasů pomohou.
Od melíru po celkovou barvu, balayage nebo lesk - vždy, když si barvíte vlasy, musíte myslet na údržbu, která s tím souvisí. Aby barva vypadala co nejlépe i mezi jednotlivými návštěvami salonu, je třeba ji pravidelně upravovat u kořínků a ošetřovat ji leskem, a především se o ni starat doma.

TIPY PRO DOMÁCÍ PÉČI O BARVENÉ VLASY 
SNIŽTE TEPLOTU 

Horká voda a tepelný styling jsou dva hlavní viníci blednutí barvy. Kdykoli si myjete vlasy horkou vodou, kutikula se otevře a barva na vlasy může začít odcházet. Pokud studená sprcha nepřipadá v úvahu, zkuste před tím, než z ní vyjdete, mírně snížit teplotu nebo dokonce přidat studené oplachování.
Pokud jde o tepelný styling, nadměrné zahřívání bez náležité ochrany může vlasy poškodit, narušit kutikulu a vést k nevýraznému výsledku. Neříkáme, že se máte tepelného stylingu úplně vzdát, ale vybírejte si, kdy vlasy upravujete, a zvažte, zda mezi úpravami nezvažovat sušení na vzduchu.  

POUŽÍVEJTE ŠAMPON BEZ OBSAHU SULFÁTŮ

                                  
Při každém mytí vlasů šamponem je důležité použít přípravek, který vlasy jemně čistí a odstraňuje nečistoty, aniž by narušil barvu. Používejte produkty bez sulfátů, například hydratační šampon, čisticí detoxikační nebo anti frizz E7. Nebo se rozhodněte pro šampon Aloxxi Instaboost®, když chcete dodat vlasům zlatavé tóny a zároveň je vyživit, ochránit a dodat pramenům barvu a lesk díky Aloxxi CDP komplexu®. Tento šampon je také dokonalou přípravou pro Aloxxi Instaboost® hydratační barevné masky.

 

TÓNOVANÉ PŘÍPRAVKY JSOU NEZBYTNÉ 

        
Chcete-li bojovat proti blednutí barvy, někdy ho prostě musíte předběhnout. Místo čekání na to, až se barva projeví jako nevýrazná, najděte domácí řešení, které aktivně působí na osvěžení barvy vlasů a obnovení jejich kondice i vzhledu. Seznamte se: Aloxxi Instaboost® barevné hydratační masky.
Díky 12 barevným variantám a možnosti čirého lesku nebylo nikdy jednodušší dodat vlasům nádech barvy a zdravý lesk. Tyto cílené tónovací kúry dodají barvu během 3 - 5 minut a mají kumulativní účinek, který může vaši barvu časem umocnit. Tyto masky obsahují komplex CDP, který ošetřuje, dodává barvu a chrání barvené vlasy. Přidávají barvu do předem zesvětlených nebo přirozených tónů, čímž vytvářejí různé úpravy podle vaší výchozí úrovně a tónu. Vylepšete svou růžově zlatou blond barvu nádechem Pink Please - růžová, bojujte proti mechové barvě pomocí Ultimate Platinum - božská platinová nebo zahřejte svou bronzovou barvu pomocí Hazel-Nuts For You - oříšková pro tebe. 
Chcete-li bojovat proti blednutí barvy, někdy ji prostě musíte předstihnout.