LETNÍ PÉČE O VLASY PRO BLONDÝNKY

24. 6. 2024 napsal Josef Jeník

Sluníčko je oficiálně na obloze, a zatímco my se stále snažíme dohnat resty v našich šatnících, klienti po celém světě si plánují své blond ošetření. Letní měsíce jsou krásným obdobím pro přechod ke světlejším a jasnějším odstínům - ať už jde o máslovou blond nebo sluneční melír. A zatímco se klienti v salonu chystají na blonďatou barvu, budete si s nimi chtít popovídat o domácí péči, zejména o možnosti zvýšit zdraví jejich vlasů a bojovat s letním krepatěním jejich účesů. Níže podrobně popisujeme, jak si přesně užít letní účes bez krepatění pro každý barevný odstín.

PROČ BYSTE MĚLI BÝT PŘI STYLINGU OPATRNÍ:

Protože si většina vašich klientek na letní měsíce vlasy prosvětlí, připomeňte jim, že s nádhernou barvou přichází i možnost jejího poškození. Zesvětlování vlasů sice může okamžitě osvěžit váš vzhled, ale stále se jedná o chemický proces, při kterém jsou vlasové prameny náchylnější k poškození, což znamená, že se častěji krepatí. Abyste omezili poškození a krepatění vlasů, ať už je fénujete tepelným zdrojem, nebo upravujete na vzduchu, přinášíme několik tipů pro bezchybný letní účes.

PŘI TEPELNÉ ÚPRAVĚ

Tepelný styling vlasů může zahrnovat cokoli od fénování po kulmování nebo žehlení. Když přidáváme teplo do zesvětlených nebo barvených vlasů, může to způsobit nadměrné poškození, které vede ke krepatění. Z tohoto důvodu existuje vedle zdravé péče o vlasy také několik produktů, které je nutné mít, abyste zajistili hladký účes bez krepatění.

Seznamte se s našimi specialisty:

E7 Anti-Frizz šampon + kondicionér

E7 Bezoplachový krém

E7 Anti-Frizz lesk

Příprava účesu pomocí šamponu a kondicionéru E7 Anti-Frizz znamená, že vlasy jsou očištěné a ošetřené máslem Cupuaçu, pečujícími oleji a ochrannými antioxidanty, aby váš účes začal správným postupem. Od zvýšení hydratace po pružnost se zlepší stav suchých vlasů, což vede k jejich menšímu krepatění.

Následně použijte E7 bezoplachový krém, který vlasy rozčesává a zároveň je chrání, obnovuje jejich hydrataci, abyste je lépe zkrotili. Je ideální pro suché nebo nepoddajné vlasy, vašim pramenům poskytne intenzivní hydrataci a zároveň pomůže omezit krepatění a ochránit váš účes před nepříznivými vlivy.

Na závěr dopřejte vlasům oživující péči v podobě mlhy proti krepatění - E7 Anti-Frizz lesk. Tato luxusní mlha obsahuje pečující oleje a antioxidanty, které vytvářejí lesklý efekt a zároveň chrání vaše prameny vlasů před krepatěním. Ať už si užíváte hladké fénování, nebo plážové vlny, dokončete s ní jakýkoli účes, abyste zajistili bezchybný vzhled a dokonalý pocit.