SEZNAMTE SE S VLASOVÝMI HRDINY PRO ÚČES BEZ KREPATĚNÍ

4. 6. 2024 napsal Josef Jeník

SEZNAMTE SE S VLASOVÝMI HRDINY PRO ÚČES BEZ KREPATĚNÍ

Konečně svítí slunce, oprášili jste letní šatník a nemůžete se dočkat, až vyrazíte ven a budete si užívat teplého počasí. A i když se vám zvýšené teploty líbí, vaše vlasy to někdy necítí stejně. S přechodem z jarního chladu do letních veder je ideální čas zintenzivnit péči o vlasy a ochránit svůj účes před krepatěním - tady je návod, jak na to.

 

JAK LETNÍ VEDRA OVLIVŇUJÍ VÁŠ ÚČES

Letní počasí může mít vliv na váš účes - od vyblednutí barvy přes problémy s úpravou vlasů až po to nejobávanější - krepatění. Z tohoto důvodu je nutné vylepšit svou rutinní péči a zaměřit se na zdraví vlasů a používat cílené produkty, které zastaví krepatění vlasů.

 

PROČ JSOU VLASY V LÉTĚ NÁCHYLNĚJŠÍ KE KREPATĚNÍ?

Protože v létě je obvykle vyšší vlhkost vzduchu, vlasy snadno podléhají krepatění. Je to často proto, že suché vlasy vyhledávají vlhkost, která je přítomna ve vzduchu, což okamžitě vede ke krepatění.

 

JAK CHRÁNIT SVŮJ ÚČES PŘED KREPATĚNÍM

Přestože existují produkty, které rychle odstraní krepatění, proces zajištění účesu bez krepatění začíná u vaší rutinní péče o vlasy. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, vyměňte své dosavadní produkty za řadu, která se věnuje zlepšení vzhledu a pocitu vašich vlasů zevnitř. Seznamte se: Aloxxi E7 - specializovaná řada péče o vlasy, která podporuje hladké, lesklé, zdravé vlasy bez krepatění a chránící barvu.

 

SEZNAMTE SE S VLASOVÝMI HRDINY

Složení E7 s máslem Cupuaçu, výtažkem z ovoce Buriti, pečujícími oleji a ochrannými antioxidanty je ideální řadou pro zlepšení zdraví vašich vlasů a snadný boj proti krepatění v této letní sezóně.

 

E7 ANTI-FRIZZ ŠAMPON  + KONDICIONÉR

Začněte svou rutinní péči proti krepatění správným krokem s pečujícím šamponem a kondicionérem, které aktivně zlepšují zdraví vašich vlasů a zároveň omezují jejich krepatění. Hydratace je klíčovým prvkem pro snížení krepatění, a proto jsou šampon a kondicionér E7 Anti-Frizz přizpůsobeny tak, aby zlepšovaly suché, nepoddajné vlasy pomocí výživy a elasticity.

                            

E7 ANTI-FRIZZ BEZOPLACHOVÝ PEČUJÍCÍ KRÉM 

Jakmile jsou vlasy umyté, je ideální použít správný základ. Proto jsou bezoplachové masky nezbytné. E7 bezoplachový pečující krém je ideální první ochrannou vrstvou pro všechny účesy, protože tento beztížný krém chrání vlhkost a zároveň krotí krepatění a podporuje hydrataci. Odtud můžete přidat další základní stylingovéprodukty E7 a zdokonalit tak svůj vyfénovaný nebo na vzduchu vysušený účes!

E7 ANTI-FRIZZ GELOVOVOSKOVÝ KRÉM

Pokud se rozhodnete pro sušení na vzduchu nebo difuzní sušení, E7 gelovovoskový krém působí jako magie a zároveň chrání vaše vlasy. Jako hybridní gel-vosk-krém 3 v 1 zvýrazňuje tvar vašich kadeří a zároveň je chrání před krepatěním. Zůstanou vám hladké, lesklé, zdravé vlasy a jasně definovaný styl.

E7 ANTI-FRIZZ VYHLAZUJÍCÍ SÉRUM

Pro dny, kdy se rozhodnete nosit hladký styl, je vyhlazující E7 sérum ideální volbou. Naneste ho po bezoplachovém pečujícím krému E7 a dodejte vlasům dávku antioxidantů a hydratace a zároveň obnovte jejich pružnost, aby byly hladké a jemné.

E7 ANTI-FRIZZ LESK PROTI KREPATĚNÍ

Nezáleží na tom, zda nosíte vlasy kudrnaté, vlnité nebo hladké, E7 Anti-Frizz mlhový lesk ve spreji je dokonalým závěrečným produktem pro každý styl. Tento stylingový přípravek s vyživujícími oleji a antioxidanty dodává vlasům vysoký lesk, který dokáže rozzářit vaši barvu brilantním leskem a dodat jí zdravý vzhled.