LUMINEXX™ GELOVOKRÉMOVÉ BARVY

LUMINEXX™

LUMINEXX™ NOVÝ ZPŮSOB BARVENÍ VLASŮ

Lesk, citlivá úprava - další služba, o kterou budete v salonu žádat, je barva Luminexx. Nejnovější inovace od Aloxxi kombinuje chytrou technologii s kvalitními ingrediencemi pro péči o pleť, díky čemuž Aloxxi gelovo-krémová barva LUMINEXX™ budete žádat na své příští schůzce v salonu. Ať už hledáte fantastické krytí šedin nebo osvěžení barvy, tato nová gelovo-krémová permanentní barva na vlasy je tou možností, na kterou jste čekali.

ZOBRAZIT VŠECHNY ODSTÍNY

VŠESTRANNOST

Univerzálnost možnosti použít ji jako trvalou a osvěžující konce umožňuje stylistům provést nákup malého sortimentu a dělat to, co je potřeba, 90 % času za židlí.

SLOŽKY VHODNÉ PRO PÉČI O PLEŤ

Obsahuje složky Skin-Care Grade pro silnější a zdravější vlasy, kompletní krytí šedin a krásný lesk!

POVRCHOVÁ INTELIGENCE

Vyspělá inteligentní technologie permanentních barev.

  • Patentovaná kombinace přísad a technologií má za následek nejživější, rovnoměrnou a dlouhotrvající barvu s vynikajícím krytím šedin. 
  • Uzavřené pigmenty: Jedinečné složení gelového krému uzavírá pigmenty do barvy, dokud se po smíchání s oxidačním krémem neuvolní, čímž zajišťuje čerstvější barvy a konzistentně rovnoměrné výsledky.
    Precizní aplikace: Konzistence gelového krému se po smíchání promění v dokonale bohatý krém, aby barva zůstala přesně tam, kde ji umístíte a během vývoje nestéká ani nebobtná. 
    Rychlejší oplachování: Dokonale vyvážené složení optimálně působí na vlasy, aby účinně ukládalo barvu a rychle se oplachovalo.
    Pomáhá předcházet skvrnám: Kombinace složek péče o pleť pomáhá chránit vlasovou pokožku a předcházelo vzniku skvrn na pokožce hlavy.   

SDÍLEJTE SVOU PROMĚNU#luminexx

ZÍSKEJTE CERTIFIKÁT LUMINEXX™

Absolvujte náš kurz eCademy, kde se dozvíte více o barevné řadě, včetně směšovacího poměru, krytí, aplikace a dalších informací.