ALOXXI INSTABOOST®

Zvýšení barvy během okamžiku

Chcete dodat vlasům barvu během několika minut? INSTABOOST® od Aloxxi, kolekce 13 kondicionérů pro barvené vlasy + 1 kondicionér pro barvené vlasy, okamžitě osvěží módní barvu nebo tónuje přírodní či dříve barvené vlasy za pouhých 5 minut!

Ať už chcete zesílit červenou, přidat růžovou, oživit brunety, nakopnout mosaznou nebo zazářit ve stříbrné, extra pigmentované přípravky dodají intenzivní barvu předzesvětleným platinovým až středně blond vlasům nebo dodají nádech barvy tmavě blond až světle hnědým vlasům a zároveň vyživí prameny.

NAKUPOVAT ALOXXI INSTABOOST®

CDP Complex®

Každý odstín obsahuje CDP Complex®, který zajistí, že vaše přípravky dodají kompletní krytí, hydratační kondicionéry a oslnivý lesk každému prameni!

  • Kondice - výtažek z cukrové řepy vyživuje a zároveň dodává reparační, hydratační a lesk posilující účinky a kokosový olej, bambucké máslo a avokádový olej poskytují hydratační a posilující účinky
  • Vklad - Semi-permanentní přímé barvy napustí vlasy barvou
  • Ochrana - výtažek z měsíčku lékařského (Calendula Officinalis) poskytuje ochranu před modrým světlem, zatímco výtažek ze slunečnicových semen a hydrolyzované rostlinné proteiny pomáhají chránit barvu vlasů před škodlivým UV zářením.

ODSTÍNY:

Kumulativní výsledky činí barvu intenzivnější s každým použitím. Mísením jednotlivých odstínů lze přizpůsobit vzhled. INSTABOOST® je ideální volbou pro služby v salonu, jako je expresní osvěžení barvy, úvodní barva, tónování nebo předtónování pro zesvětlené nebo předzesvětlené vlasy. Výsledky vydrží 10-15 umytí.

Udržujte svou práci v nejlepším stavu mezi návštěvami salonu tím, že klientům doporučíte 1-2krát týdně osvěžení pomocí INSTABOOST® jako součást jejich udržovacího režimu.

Věřte nám, INSTABOOST® je přesně ta barva a péče, kterou vlasy potřebují!

ZOBRAZIT VZORNÍK ALOXXI INSTABOOST ®

NÁVOD K POUŽITÍ:

VÝHODY:

  • Okamžitě upravuje, posiluje, dodává barvu a lesk (3-5 minut)
  • Kumulativní výsledky dělají barvu intenzivnější s každým použitím
  • Zvýšení příjmů v salonu jako expresní barevná služba a jako maloobchodní produkt pro klienty
  • Masky lze použít jako náhradu kondicionéru po umytí šamponem
  • ColourCare Complex, patentovaná směs 10 antioxidačních výtažků, chrání barvu vlasů před vyblednutím tím, že pomáhá blokovat škodlivé UV záření
  • 10 Bez: Bez sulfátů, parabenů, lepku, chloridu sodného, ethanolaminů, ftalátů, mastku, mikroperliček, sloučenin hliníku a formaldehydu