Akademie

UČIT SE A RŮST VLASTNÍM TEMPEM

Aloxxi Akademie je online vzdělávací platforma, jejímž cílem je umožnit stylistům učit se a rozvíjet se vlastním tempem, ve vlastním čase, kdekoli a kdykoli! Stylisté po celém světě mají nepřetržitý přístup k této bezplatné vzdělávací platformě, která jim umožňuje zvolit si témata, která považují za nejdůležitější.

Platforma, na které se podílejí mezinárodní umělci a školitelé Aloxxi®, se skládá z výukových videí, která stylisty provedou kompletní cestou barvy od konzultace a složení až po aplikaci, techniky a konečné výsledky. Kromě toho jsou zde videa plná technických informací, která jsou prezentována zjednodušenou a srozumitelnou formou, aby stylisté pracující s barvami Aloxxi® byli připraveni na úspěch. Každá série je zakončena kvízem a certifikací. Obsah bude průběžně aktualizován, takže se vždy dozvíte něco nového, co vás bude zajímat!

STAŇTE SE STYLISTOU ALOXXI®

Máte zájem být uznán jako stylista Aloxxi CHROMA™ nebo ANDIAMO®? Ponořte se do hloubky, abyste si osvojili nebo ověřili své technické znalosti!

PŘIPOJTE SE K ALOXXI® AKADEMII NYNÍ

Aloxxi® NÁRODNÍ A UMĚLECKÝ TÝM

Národní vzdělávací tým Aloxxi® a umělecký tým se podílejí na vedení tvůrčích dílen po celé zemi. Společnost Aloxxi® nabízí semináře a školení na míru, aby uspokojila potřeby stylistů způsobem, který je pro ně relevantní. Stylisté se mohou připojit k RODINĚ ve STUDIU Aloxxi® v severním Hollywoodu nebo prostřednictvím kurzů nabízených ve STUDIU na cestách.

Kliknutím na jméno každého člena týmu se o něm dozvíte více.

ESTER

TECHNOLOG VZDĚLÁVACÍHO TÝMU V ČR

ESTER RATIBORSKÁ se zabývá péčí o vlasy 33 let. Je to její vášeň, koníček, práce i její život. Za tu dobu prošla snad všechny dostupné značky na trhu a vzdělávala se dál nejen v Čechách jako je HairCamp, prošla vzdělávacím školením v Belgii, Anglii, Holandsku, Itálii i v Los Angeles. Dnes, jako hlavní technolog Aloxxi®v České republice sdílí své postřehy o kráse, nových trendech, zdraví vlasů, včetně pokročilých barev, střihů a stylingu. Sdílí své postřehy, jak posunout kadeřnické podnikání na další úroveň. Ráda sleduje práci svých kolegů, protože všichni jsou pro ni velkou inspirací. Ester je hrdá na značku Aloxxi®a ráda vám předá své zkušenosti a filozofii k poskytování inovativních technik a špičkových služeb ve vašem salonu.

JESSICA

VÝKONNÁ ŘEDITELKA PRO PRODEJ, MARKETING A VZDĚLÁVÁNÍ

Jessica Wall-Innella působí v profesionálním kosmetickém průmyslu více než 20 let, od asistentky šamponování přes ředitelku vzdělávání a prodeje až po majitelku salonu a umělkyni na platformě, a to je jen několik málo rolí, v nichž se zdokonaluje jako pedagog a vedoucí pracovník. Dnes se jako umělkyně Aloxxi® dělí o své poznatky v široké škále témat týkajících se budování podnikání, jako je efektivní řízení, rozvoj efektivního týmu salonu, zvyšování laťky v oblasti služeb zákazníkům a technických témat, včetně základních a pokročilých teorií barev, střihu a stylingu.

SAM

ČLEN MEZINÁRODNÍHO UMĚLECKÉHO TÝMU

Sam LaBella, lektorka národního týmu Aloxxi®, se snaží posunout hranice tradičních pravidel barvení a nově je definovat pro kadeřníky za kadeřnickým křeslem. Její inspirace pochází z mnoha aspektů oboru, které prozkoumala, včetně práce pro boudoir a módní fotografie, účasti na newyorském týdnu módy a práce ve vyhlášených salonech po celém světě. Jejími múzami jsou móda a vlasový design, ale její kořeny jsou spjaty se silou barev.

ROBERTINA

ČLENKA MEZINÁRODNÍHO UMĚLECKÉHO TÝMU

Po vstupu do profesionálního kosmetického průmyslu si Robertina Martinez okamžitě zamilovala umění barvení a vědu, která za ním stojí. Dnes je vedoucí kadeřnicí ve vyhlášeném salonu Amari Salon & Spa v Salt Lake City v americkém státě New York a členkou národního vzdělávacího týmu společnosti Aloxxi, kde učí kadeřníky, jak posunout jejich podnikání na vyšší úroveň. Ať už Robertina vzdělává v oblasti nových technik, znalostí produktů, obchodních dovedností nebo jen nového přístupu ke kadeřnickému umění, je hrdá na to, že může sdílet svou vášeň a inspirovat ostatní.

ROCCO

ČLEN MEZINÁRODNÍHO UMĚLECKÉHO TÝMU

Leonardo Rocco ze salonu Rocco Donna Hair and Beauty Art Salon v módní čtvrti South Beach v Miami, který je známý tím, že posouvá hranice a nově definuje styl, přináší do společnosti Aloxxi® jako umělecký poradce svou osobní filozofii špičkového stylu, inovativních technik a dokonalých služeb. Rocco pochází z Argentiny a jeho dobrý vkus a sofistikovanost se objevují v tisku, rozhlase a televizi, na módních molech, při focení, na mnoha akcích a na hlavách mezinárodně uznávaných celebrit.

PEGGY

ČLENKA NÁRODNÍHO VZDĚLÁVACÍHO TÝMU

Peggy Wrightová již více než 20 let působí jako kadeřnice a majitelka kadeřnického salonu a spojuje svou vášeň pro kadeřnické umění s láskou ke vzdělávání, aby inspirovala ostatní. Dnes se Peggy jako členka národního týmu Aloxxi® dělí s kadeřníky po celé zemi o své rozsáhlé znalosti v oblasti barev, střihů a stylingových technik, které stylistům umožňují přizpůsobit vzhled jejich individuální klientele.

Dostupné kurzy

ALOXXI Workshop 25.5.2024

Ester Ratiborská se s vámi podělí o trendovou inspiraci
a provede vás krok za krokem:

Umístění barev
Střih vlasů
Styling

Vstupte do této sezóny s podrobným workshopem o nových trendech. S tímto zábavným a interaktivním školením budete připraveni proměnit své klienty pomocí našich NOVÝCH produktů a nejnovějších trendů. Ať už používáte zesvětlovače Blonde 78 nebo kompletní řady barev Aloxxi, vytvoříte trendy vzhled a odejdete s nekonečnou inspirací.

DATUM:   25. 5. 2024
ČAS:         10.00 - 17.00
CENA:      2300,-Kč

Místo konání: školící centrum Aloxxi
Horní 183 (v uličce) Havlíčkův Brod

REGISTROVAT SE MŮŽETE:
e-mail: info@aloxxi.cz
číslo účtu: 2200293177/2010

 

 

ALOXXI školení

Registrace na kurz


Uveďte, na který kurz se chcete přihlásit.
Povinné údaje jsou označeny (*).