Styling

 

ALOXXI STYLING

Tato kolekce stylingových produktů je vytvořena exkluzivně pro ochranu barevně ošetřených vlasů. Všechny výrobky je možné navzájem míchat a vrstvit dohromady, aby se vytvořily jedinečné receptury, které jsou přizpůsobeny potřebám vašich vlasů.  
Splňují nejvyšší kvalitu na světovém trhu, jsou klinicky testované, poskytují zdravější, lesklejší a silnější výsledky pro všechny typy vlasů. 

S Aloxxi stylingovými produkty tak získáte ještě více luxusu pro své vlasy.

Produkty Aloxxi STYLING jsou 10 Free! To znamená, že naše produkty neobsahují sulfáty, parabeny, DEA, MEA, TEA, ftaláty, mastek, mikročástice, lepek, hliník.

Vlasová kosmetika ALOXXI obsahuje ColourCare Complex® doplněný 10ti vzácnými antioxidanty bohatými na živiny, včetně rostlinných výtažků jako jsou granátové jablko, kůra ze stromu bílé borovice, hroznová semínka, listy zeleného čaje, ženšen, sladkovodních řasa, heřmánek, medvědice lékařská, bambucké máslo shea a cupuacu, echinacea i olivový a avokádový olej. Exkluzivní složení pro péči a styling, které chrání, vyživuje, posiluje vlasy i vlasovou pokožku a působí jako ochranný štít před UVA/UVB paprsky.


Styling