RRx rekonstrukční hloubkové ošetření

DVOUKROKOVÝ PROFESIONÁLNÍ  SYSTÉM  PRO SLABÉ A POŠKOZENÉ VLASY Aloxxi RRx Treatment™ je receptem pro zdraví a pevnost vlasů, které obnoví, chrání, posílí a dodá silnou výživu i vážně poškozeným vlasům.  

Rekonstrukční sérum, pH 2.5 - 3.5
Rekonstrukční krém, pH 4.3 - 5.3
Americká vlasová klinika RRx TREATMENT ™ je receptem pro zdraví a pevnost vlasů, které obnoví, uhladí a posílí. Dodá silnou výživu i vážně poškozeným vlasům. Obsahuje Advanced Recovery Technology™ pro pevnost a obnovu slabých vlasů. Kaméliový a arganový olej pro uhlazení a lesk, aminokyseliny a lipidy, které zásadně vlasy posilují, hydratují, změkčují a doplňují chybějící proteiny. Peptid hrachu a extrakt gotu koly (zeleninový protein bohatý na aminokyseliny) výrazně navrací sílu a hydrataci poškozeným vlasům. Unikátní ColourCare Complex® se směsí 10ti antioxidantů chrání vlasy před UVA/UVB paprsky. Efekt tohoto obnovujícího ošetření je klinicky prokázán. Posiluje i uhlazuje slabé,suché, křehké a poškozené vlasy. Chrání navíc před dalším poškozením a lámáním.
Výsledek je viditelný ihned!
Klíčové ingredience:
Advanced Recovery Technology pro pevnost a obnovu slabých vlasů. Kaméliový a arganový olej pro uhlazení a lesk. Aminokyseliny a lipidy, které zásadně vlasy posilují a zároveň hydratují, změkčují a doplňují chybějící proteiny. Peptid hrachu a extrakt gotu koly (zeleninový protein bohatý na aminokyseliny) výrazně navrací sílu a hydrataci poškozeným vlasům. Unikátní ColourCare Complex se směsí 10ti antioxidantů, která chrání před UVA/UVB paprsky a udržuje vlasy mladé a plné života.

Před

Silně poškozené vlasy po více chemických službách.

Po

Obnovené vlasy po aplikaci Aloxxi RRx ošetření.