Náš příběh

Profesionální americká vlasová kosmetika Aloxxi

GET STYLE  s.r.o.
Vám představuje profesionální americkou značku vlasové kosmetiky ALOXXI, která již několik let transformuje vlasový průmysl. Svými inovačními produkty, službami a přístupem zaznamenává výrazné celosvětové úspěchy a raketový vzestup značky ALOXXI.
ALOXXI přináší novou generaci barev, revoluční technologie v barvení vlasů, inovační profesionální produkty, nadstandardní vzdělávací programy a systém partnerské podpory salonů.
Zveme Vás spolu s námi poznávat unikátní a nekonečné možnosti, které poskytují ALOXXI barvy s patentovanou péčí CDP technologií - PETA friendly, jsou bez sulfátů, parabenů a chloridu sodného zárukou nejvyšší kvality.
S ALOXXI luxusními barvami s osobností a prvotřídními vlasovými produkty přeměníme Váš sen o trvajících, okouzlujících barvách a zdravých vlasech na skutečnost.
Zakladatel OPI George Schaeffer vytvořil nesmazatelnou stopu ve světě profesionální péče o nehty a sd stejnou vášní přistupuje i k budování značky ALOXXI v oboru péče o vlasy.
ALOXXI je víc než barva – je to osobnost.
Přináší all-inclusive program barvení, který vyzdvihuje intenzitu, živoucí odstín, přelomový a technologicky pokrokový produkt se zaměřením na celkové zdraví barveného vlasu jakéhokoli typu. ALOXXI dodává profesionálům prostředky k vytvoření špičkové barvy, která odráží a definuje klientovu jedinečnou osobnost.
Objevte jejich nekonečné možnosti.

Co plánuje jako další krok zakladatel OPI George Schaeffer? Přinést tolik potřebnou dávku zosobnění do barvy vašich vlasů se značkou ALOXXI! George W. Schaeffer, prezident a výkonný ředitel Aloxxi International, je znovu odhodlaný změnit svět profesionální vlasové kosmetiky. Jako zakladatel OPI, světového leadera v oboru péče o nehty, vytvořil díky svému vytříbenému citu pro obchod světoznámou značku a názorně tak ukázal své vášnivé zaujetí pro práci v kosmetickém průmyslu. Schaeffer se zaměřuje na potřebu inovace profesionálních barev. Přináší svou prozíravost a dokazuje oddanost průlomovým produktům, které se vymezují vůči tradičnímu myšlení a navrací se k osobnímu přístupu ke klientovi.
Schaeffer, kterého pro společnost získal Alberto Culver, využije svých třicetiletých zkušeností a úspěchů k pozvednutí ALOXXI nejen v rámci průmyslu profesionální vlasové kosmetiky, ale také  směrem ke konečnému spotřebiteli. S přehodnocením dosavadních přípravků a představením zásadních inovací se budou produkty vyznačovat jedinečným a komplexním složením navrženým tak, aby chránilo, vyživovalo a uzdravovalo barvené vlasy se současnou aplikací výrazně obohacujících italských barviv, která zaručují velice potěšující výsledky. 

Nejdůležitější částí inovačního barvení s Aloxxi jsou intenzivní, botanicky obohacené barvy s patentovanou CDP technologií, vysokou koncentrací nejkvalitnějších mikropigmentů a polymerů, které vytváří oslnivé, zářící a trvající barvy s 3D efektem. Představujeme novou generaci multi-dimenzionálních permanentních barev ALOXXI Chroma, které skvěle doplňují demi-permanentní barvy ALOXXI Tones. Barevné melíry DIMENSIONS, které odbarví a zároveň nabarví v jednom kroku poskytne ochranu i péči zdravých vlasů během samotného procesu barvení i po něm.

Aby barva vlasů vypadala stále živě, pečujeme o vlasy s ALOXXI produkty, které působí jak na vlasy, tak na pokožku hlavy. Jedná se o synergickou směs vědy a přírody obsahující ColourCare Complex: vzácné přírodní složky v kombinaci směsí 10ti nejkvalitnějších antioxidantů, rostlinných výtažků, jako jsou olivový a avokádový olej, bambucké máslo shea a máslo cupuacu, granátové jablko, kůra ze stromu bílé borovice, hroznová semínka, listy zeleného čaje, ženšen, sladkovodní řasa, medvědice lékařská, heřmánek, kořen lékořice i echinacea. Představujeme zásadní inovace ALOXXI produktů pro péči s jedinečným komplexním složením navrženým tak, aby chránilo, vyživovalo a výrazně prodloužilo životnost barvených vlasů. ALOXXI stylingové produkty splňují nejvyšší kvalitu na světovém trhu. Působí jako ochranný štít před UV zářením. ALOXXI produkty s přírodními složky neobsahují sulfáty, parabeny, lepek ani chlorid sodný. S ALOXXI získáte ještě více luxusu pro své vlasy.

 

Ocenění