Melírovací barvy DIMENSIONS®

Dimensions barvy jsou speciálně navrženy pouze pro aplikační techniky mimo pokožku hlavy. Dosáhnete vytváření přirozených a zářivých módních odstínů. Dodávají extra intenzitu barvám, delší životnost a šetrné zesvětlení.

Vytvářejte zářivé módní barvy a krásný lesk. To vše za zlomek času, pomocí NOVÝCH MELÍROVACÍCH ALOXXI BAREV. Patentovaný produkt CDP Complex®, který nabízí jednokrokové zesvětlování a nanášení na přírodní i barevně ošetřené vlasy. Každý odstín obsahuje Illipe máslo, aby se zlepšila ovladatelnost vlasů, a poskytuje vynikající lesk, zatímco extrakt ze slunečnicových semen bohatý na antioxidanty pomáhá chránit barvu před škodlivými UV paprsky.

Dimensions barvy jsou speciálně navrženy pouze pro aplikační techniky mimo pokožku hlavy.
Dosáhnete vytváření přirozených a zářivých módních odstínů.
Dodávají extra intenzitu barvám, delší životnost a šetrné zesvětlení.

Míchání:
Míchací poměr v odstínech 3-7 1: 1 (40Vol. 12% oxidační krém)
Míchací poměr v odstínech 8 1: 1 (30Vol. 9% oxidační krém)

Předúprava:
Aplikujte ColourPrime na vlasy před všemi barevnými aplikacemi pro optimalizaci barev. Výrazně zlepšuje schopnost přijmout a udržet barvu, vlasy čistí, vyrovnává porezitu vlasů a chrání pokožku hlavy.


 

Aplikace Dimensions:
Pouze aplikace mimo pokožku hlavy.

Doba působení:
30 - 45 minut. Jemné vlasy jsou vnímavější k barvě vlasů; proto se čas může i zkrátit.

Odstranění a následné ošetření:
Vlasy emulgujte a důkladně opláchněte vlažnou vodou. Aplikujte ColourLock k vyčištění a vyživení vlasů, uzavření kutikuly a neutralizaci zbytkového oxidačního krému. Nechte působit 2 minuty. Důkladně opláchněte.


 

Tipy:

Aloxxi Dimensions lze smíchat s posilovačem barvy Aloxxi BOOST pro další zesvětlování. 

Smíchejte 1 díl barvy Dimensions s 1 dílem Aloxxi Boost ve stejném poměru s 40Vol. (12%) oxidačním krémem.
Odstíny Dimensions lze vzájemně míchat a dosáhnout tak vlastních barev.
Barevné výsledky mohou být u přírodních nebo dříve barvených tmavých vlasů méně intenzivní.
Na dříve barvené vlasy se před aplikací doporučuje provést zkoušku pramenů.


Retušovací aplikace:
Aplikujte Dimensions barvy pouze na novou oblast růstu (odrosty).
Aloxxi TONES demi-permanentní barvy se doporučuje pro obnovení dříve barvených středních délek a konců.

Získejte dimenzionální červené zvýraznění v jednom kroku

Aloxxi International Educator Robertina Martinez (@hairbyrobertina) nám ukázala, jak vytváří dimenzionální červené zvýraznění. Podívejte se na video, abyste zjistili, jak míchá balayage, aby ušetřila čas a vytvářela zářivé měděné a červené barvy ve vlasech. Ale než to uděláte, pokračujte ve čtení, abyste získali její odborné tipy na složení a umístění barev. Navíc se podívejte na hotový vzhled!

Dělení a dělení

Než začnete, vždy zjistěte, kde je klientova pěšinka, abyste věděli, co vyřešit. Pokud klient obvykle nosí vlasy směrem dopředu, Robertina si vezme diagonální část směřující k obličeji, aby získala odvážnější kousek barvy, oproti tomu, že vezme diagonální část, která jde pryč od obličeje, což rozptýlí barvu pro měkčí vzhled. 

 Po vytvoření první sekce vytvořte pomocí hřebenu rozdělování cik cak na obou stranách. To je klíčem k vytvoření barevného vzhledu, který je rozptýlený místo toho robustního.

Aloxxi DIMENSIONS® barvy umožňují Robertině současně zesvětlit a ukládat barvu vlasů v jednom kroku. Celý proces trvá 45 minut, aby se vlasům poskytl čas na první zesvětlení a následné uložení pigmentu. Pokud má váš klient dříve barvené vlasy, Robertina doporučuje přidat Aloxxi BOOST, který oxidačním krémům pomohou zesvětlit dříve barvené vlasy. Jak název napovídá, Dimensions melírovací barvy pomáhají přidat další úroveň barvení ve vašem salonu. 

 

Profesionální tip: Chcete během přípravy zchladit své teplejší tóny? Robertina přidala Aloxxi modrý oxidační krém, aby pomohla snížit teplý pigment a vytvořit chladnější odstín červené. Lze jej také použít k odstranění teplých tónů u blondýnek.

Barevné umístění

Kde a jak je barva vlasů umístěna, záleží na zachování přirozeného a rozptýleného, ​​ale stále jasného a živého vzhledu. Takto Robertina formuluje vzorce:

  • Nejprve vlasy rozdělte a pomocí štětce naneste barvu vlasů od středních délek ke koncům. Nasyťte barvu pomocí prstů. 
  • Jak se pohybujete vzhůru, promněte barvu a v kořenech ponechejte asi centimetr až centimetr a půl základní barvy vlasů. To pomůže červeným a měděným odstínům bezproblémově splynout se zbytkem vlasů. 
  • Jakmile je sekce hotová, přejděte na další a ujistěte se, že během barvení střídáte barvy a nechejte mezi nimi část přirozené barvy vlasů, aby se červená skutečně objevila.

Tip : Robertina nepoužívá nic k oddělení natřených částí od zbytku vlasů. Jakmile jsou hotové, jemně je umístí směrem k obličeji a ponechá přirozené vlasy, aby se oddělily. Barvy by neměly stékat, pokud jsou umístěny jemně, ale v případě potřeby lze použít alobal a fólie.