Jaká je barva vaší osobnosti?

Ženy znají barvu, kterou jim nanáší manikérka na nehty, produkt, který používá jejich kosmetička, ale pokud se ženy zeptáte, jakou barvu jim kadeřník aplikuje na vlasy, většina nemá ponětí. V ALOXXI salonech vytváří profesionál barevný zážitek pro každého klienta a dokonce i zábavu pro sebe. Každý můžeme mít svou osobnostní barvu vlasů a právě tento koncept milujeme! Vlastně ani ne tak překvapivě. Zakladatel OPI a majitel ALOXXI George W. Schaffer obrátil průmysl v péči o nehty s chytlavými a zapamatovatelnými jmény u laků na nehty. Ve značce ALOXXI vytvořil plán pro profesionální salony v tomto duchu. Dnešní klient se zajímá o fakta a my věříme, že sdělení toho, co používáme na jejich vlasy je zásadní v budování vztahu mezi profesionálem a jeho klientem. Říká se, že v poznání je síla. Je to jako když vaříte, nepotřebujete jen kvalitní ingredience, ale také kvalitního kuchaře. Pomáháme klientům porozumět síle našich produktů a dát profesionálům fantastické barvy a produkty, aby svůj salon posunuli o další úroveň.

Začíná se úžasným, vysoce kvalitním produktem s průlomovou technologií, která zdůrazňuje celkový zdravotní stav vlasů. A za druhé, a to mění celé profesionální ošetření, v ALOXXI salonech zapojí profesionál svého klienta do procesu barvení tím, že společně vytvářejí barvu určenou výhradně pro jeho osobnost. V zásadě odhalíme klientovi tajemství profesionálního barvení vlasů a zpřístupníme mu na procesu barvení se tímto podílet.

Takže tady je to, co můžete od konzultace v ALOXXI salonech očekávat:

Nejprve vy a váš stylista strávíte nějaký čas nahlédnutím do konzultační knihy barev a prozkoumáte různé možnosti. Tato kniha je báječně seřazená podle odstínů a chytlavými názvy barev jako je Don't Prosciutto The Messenger & Expresso Yourself. Jména umožňují snadno zjistit, jaká barva s vámi rezonuje. V úvahu bere stylista tón pleti, barvu očí, životní styl i závazek k domácí péči o vlasy. Takže jakmile si vyberete barvu, můžete ji příště požádat jménem. Svou osobnostní barvu nezapomenete.

Po této zábavné konzultaci vám v profesionálním ALOXXI salonu aplikují před barvou bylinný ColourPrime, aby se zbavili nahromaděných stylingových přípravků a připravili tak vlasy na rovnoměrnější aplikaci barev. Po době působení barvy vlasy důkladně opláchnou vodou a jako poslední krok dostanete ColourLock po barvě, který vlasy během 2 minut důkladně očistí, regeneruje, vyživuje a dodá jim nádhernou jemnost i lesk. Tyto produkty pracují synergicky, aby vám poskytly hedvábně jemné a lesklé vlasy a barvu, která déle vydrží.

Abyste si zachovali tuto barvu co nejdéle a chránili zdraví svých vlasů, doporučí vám profesionální stylista v ALOXXI salonu ty nejvhodnější přípravky pro vaše vlasy. Budete velmi ohromeni tím, jak dlouho vaše barva vydrží i jak skvěle tyto produkty z péče a stylingu podporují celý systém v péči o dokonale zdravé vlasy.