George W. Schaeffer

President And CEO Of Aloxxi

George W. Schaeffer, prezident a výkonný ředitel Aloxxi International, je znovu odhodlaný změnit svět profesionální vlasové kosmetiky. Jako zakladatel OPI, světového leadera v oboru péče o nehty, vytvořil díky svému vytříbenému citu pro obchod světoznámou značku a názorně tak ukázal své vášnivé zaujetí pro práci v kosmetickém průmyslu. Schaeffer se zaměřuje na potřebu inovace profesionálních barev. Přináší svou prozíravost a dokazuje oddanost průlomovým produktům, které se vymezují vůči tradičnímu myšlení a navrací se k osobnímu přístupu ke klientovi.

Schaeffer, kterého pro společnost získal Alberto Culver, využije svých třicetiletých zkušeností a úspěchů k pozvednutí Aloxxi nejen v rámci průmyslu profesionální vlasové kosmetiky, ale také  směrem ke konečnému spotřebiteli. S přehodnocením dosavadních přípravků a představením zásadních inovací se budou produkty vyznačovat jedinečným a komplexním složením navrženým tak, aby chránilo, vyživovalo a uzdravovalo barvené vlasy se současnou aplikací výrazně obohacujících italských barviv, která zaručují velice potěšující výsledky.

Schaefferova cesta do světa kosmetického průmyslu byla velice osobitá. Po získání titulu z ekonomie na City College v New Yorku začal pracovat v podniku své rodiny, která se na Broadwayi zabývala výrobou oděvů. Později se přestěhoval do Jižní Kalifornie, kde koupil společnost dodávající zubařské potřeby – Odontorium Products Inc. (OPI).

Brzy zjistil, že technici, kteří se zabývali výrobou umělých nehtů, používali zubní akryláty. OPI se tedy rychle vydala směrem k oboru péče o nehty a vyvinula profesionální systém, který byl bezpečný a neškodný pro použití na pravých nehtech.

Pod vedením Schaeffera OPI od svého počátku v roce 1981 rostla a neustále držela značku Nail Professionals a její klienty na čele inovace s komplexním sortimentem až uměleckých produktů pro ruce, nohy a nehty. OPI získala více než 30 patentů pro své produkty a dnes jsou výrobky společnosti distribuovány do 100 zemí na 6-ti kontinentech. Schaeffer je odhodlaný zajistit stejný úspěch i pro značku Aloxxi International.

Schaeffer je aktivní a vlivná síla v profesionálním kosmetickém průmyslu. Je zakládající člen a bývalý prezident Nail Manufacturers Council , bývalý člen výboru ředitelů v rámci American Beauty Assosiation, zakládající člen Proffesional Beauty Federation, zakladatel a člen výboru Manufactures Leadership Council of the Professional Beauty Association a bývalý člen správní rady této organizace. K tomu ještě působí ve výkonné radě organizace Directors of the Personal Care Products Council a je současným členem rady organizace North American Beauty Events, známé také jako Cosmoprof USA.