Esenciální 7 oil řada

ESENCIÁLNÍ 7 Oil ŘADA

Nejenom v létě sluníčko vlasy vysušuje, přichází i vlhkost vyvolávající kudrnatost a krepatění. Vlasy jsou suché, poškozené a bez lesku. Nemusíte toho být fanouškem. Naštěstí jsme vyzbrojeni skvělými produkty Aloxxi z Esenciální 7Oil řady, které mi během celého roku hodně zachránily vlasy. Jsem z těchto přípravků tak nadšená, že vám ráda prozradím, co na nich miluji a že i některý z nich sami vyzkoušíte. Zeptejte se v Aloxxi salonu, jestli si vaše vlasy zaslouží tuto luxusní esenciální péči a jestli je tato řada vhodná právě pro vás.

Produkty obsahují směs 10ti antioxidantů a 7 esenciálních botanických olejů včetně olivového, hroznového, slunečnicového, pelargóniového, šalvějového, jojobového a oleje z vlašských ořechů, které vyživují vlasy i vlasovou pokožku a posilují je zevnitř bez odstranění přirozených tuků. Máslo cupuacu a výtažek z ovoce buriti vlasy zjemňují i uhlazují. Unikátní tropická směs listů jabloně, čerstvého fíkovníku a hrušně probouzí smysly pro skutečně revitalizující zážitek. Produkty z Esenciální 7 Oil řady výrazně zmírňují krepatění díky anti-frizz a udržují vlasy 4x déle hladké. Hydratují suché, poškozené i barvené vlasy a čistí je bez odstranění přirozených tuků. Výsledkem jsou vlasy hedvábně jemné, snadno rozčesatelné, hladké a zářivé.

  • ESENCIÁLNÍ  7OIL ŠAMPON s ColourCare Complex® je botanický a velmi výživný čistící šampon, který důkladně vlasy očistí, zatímco ve stejnou dobu obnovuje životně důležitou vlhkost a pružnost vlasů. Všechny produkty Aloxxi obsahují svůj  ColourCare Complex®. Je to patentovaná směs 10ti antioxidačních extraktů, které blokují UV záření a pomáhají chránit barvu vašich vlasů před vyblednutím. Co na tomto šamponu miluji, je to, že voní božským aroma (květinovým a tropickým), produkuje nádhernou, super hydratační pěnu a vaše vlasy jsou hladší, hedvábnější a zvládnutelnější. Je to spíše jako léčebný šampon pro vlasy bez života.
  • ESENCIÁLNÍ 7OIL KONDICIONÉR je vysoce výživný kondicionér, který suchým vlasům obnovuje zásadní hydrataci a pružnost. Tento báječný kondicionér poskytuje intenzivní hydrataci a celkově zklidňuje, díky tomu jsou vaše vlasy hladší a lépe zvládnutelné. Miluji, jak tento kondicionér pracuje synergicky s esenciálním šamponem. Výsledkem tohoto úžasného šamponu a kondicionéru budou vaše vlasy jemnější, zářivější a s božskou vůní.
  • ESENCIÁLNÍ  7OIL NEOPLACHUJÍCÍ KRÉM je lehký krém, který pomáhá vlasům suchým, krepatým, poškozeným i jemným obnovit důležitou hydrataci a pružnost. Myslím, že tento krém po umytí vlasů touto řadou je tajná ingredience k dokonale hvězdným vlasům. Tento inovativní neoplachující krém účinně dodává potřebnou hydrataci, snižuje statickou elektřinu i lámavost vlasů. Zanechává vaše vlasy hladší a viditelně jemnější. Všimla jsem si, že když přeskočím tento krok mého rituálu, moje vlasy se zdají být náchylnější k suchosti a krepatosti. Opravdu to pomáhá!
  • ESENCIÁLNÍ  7OIL SÉRUM je lehké, univerzální sérum, které dělá barvené vlasy měkčí i lesklejší a chrání je před vyblednutím. Toto esenciální sérum můžete použít jako kondicionér a stylingový dokončovací nástroj pro snadnější rozčesávání a posílení vlasů. Botanické složky i 10 vzácných antioxidantů navrací vlasům pružnost, lesk a díky anti-frizz i hladký vzhled. Miluji, jak lehké a okamžitě absorbující toto sérum je. Několik kapek esenciálního séra do vlhkých i suchých vlasů vytvoří lesklou, jemnou texturu bez pocitu mastných nebo zatěžkaných vlasů a jako bonus chrání barvu vlasů před vyblednutím.
  • ESENCIÁLNÍ  7OIL SUCHÝ OLEJOVÝ LESK vytváří vysoký lesk, který aplikujete na vlasy jako mlhu. Brání krepatění, oživuje barvu vlasů a rychle se vstřebává. Zároveň pečuje i omlazuje suché a matné vlasy. Tato mimořádně jemná mlha se okamžitě absorbuje a rozjasňuje barvu, aniž by narušovala pevnost laku na vlasy. Mám ráda, jak je tento mlhový sprej k dokončení dokonalého účesu účinný pro všechny typy vlasů. Je také skvělé, že můžete tento esenciální lesk používat znovu a znovu každý den, aniž byste vlasy nějak zatížili. Mám tuto lesklou mlhu jako poslední krok před vykročením do nového dne.

za tým ALOXXI

Sylva