Dobrý den, BOMBSHELL!

Jste připraveni získat okamžitě neuvěřitelný objem vlasů a mít je během chvíle takové, o jakých jste vždy snili? S novými technologiemi, moderní inspirací a naší novou BOMBSHELL řadou to můžeme udělat snadněji a ještě lépe!

Extra objem vlasů – tajemství odhaleno!

Jste připraveni získat okamžitě neuvěřitelný objem vlasů a mít je během chvíle takové, o jakých jste vždy snili? Brigitte Bardotová, Jean Harlow a Marilyn Monroeová to možná udělali jako první, ale s novými technologiemi, moderní inspirací a naší novou BOMBSHELL řadou to můžeme udělat snadněji a ještě lépe!

Tyto čtyři produkty vytváří extra objem vlasů a byly stvořeny za pomocí uměleckých celebrit  Aloxxi jako je Michael Dueñas.

 

 

 

Kromě proměn účesů např. u Mariah Carey, Noah Cyrus, Lady Gaga, Padma Lakshmi i Rachel Bloom byl Michael Dueñas uveden v časopisech Cosmopolitan i Vogue a pracoval po boku módních guru jako Michael Kors a Oscar de la Renta. 

„Po celé roky jsem používal suchý šampon, lak na vlasy atd., aby poskytly objem, pevnost a vlasy držely,“ řekl Dueñas. „U Aloxxi produktů miluji výsledky, které jsem s nimi získal, a rozhodl se udělat ještě něco lepšího. Vytvořili jsme konečný produkt pro extra objem s jedním a hotovým přípravkem: Bombshell sprejem.“

„Můžete ho použít na vlhké nebo suché vlasy. Je to jednoduchý a snadno použitelný produkt, který přináší neuvěřitelné výsledky. Líbí se mi, že vytváří bez námahy plný objem a lehký vzhled se správnou texturou bez lepivosti. Je lehký, zajistí super pružnou fixaci, žádné zbytky, a je to hlavně maximální objem i měkká, dotyková textura. Bombshell objemový sprej také zajistí stálost účesu i následující den bez lepkavého pocitu. Stal se základem v mé stylingové sadě a je to jedinečná věc, bez které bych se už neobešel. Mít celou řadu Bombshell produktů pro rychlé vytvoření velkého objemu vlasů je prostě přirozené.“řekl.

Přejete si zažít unikátní přeměnu svých vlasů na objemné, lesklé a rychleschnoucí? Zcela nové technologie od Aloxxi pro Bombshell řadu dodávají vlasům mimořádný objem, krásný lesk a ochranu.

Chcete je vyzkoušet? Možnosti jsou nekonečné, ale tady jsou čtyři kompletní Bombshell produkty, které můžete používat pro mimořádný objem vlasů a nebudete moci bez nich žít!

Objemový sprej Bombshell
Tento špičkový objemový sprej, který dodává vlasům dokonalou   proměnu, vytváří objem, strukturu, lesk i pevnost a to vše v   jednom lehkém objemovém produktu! Je nezbytný před použitím   s tepelnými nástroji, jako je žehlička, kulma, fén, protože chrání   vlasy před tepelnými zdroji až do 230 °C. Chrání také barvu   vlasů   před vyblednutím tím, že pomáhá blokovat škodlivé UV   záření. Pudr krystalického oxidu křemičitého poskytuje   vyváženou texturu a lesk, zatímco posilující technologie kmenových buněk ze švýcarského jablka Uttwiler Spätlauber, podporuje objem, sílu a růst vlasů.

 Objemový šampon a kondicionér Bombshell
 Jsou navrženy tak, aby zkrátili dobu schnutí vlasů a výrazně je   posílili. Patentovaná technologie Aloxxi Bombshell Boost s   výtažky bílé kopřivy a ženšenu vlasy posiluje, obnovuje objem a   plnost, aniž by vlasy zatěžovala. Lehký cukrový škrob pomáhá   absorbovat vlhkost a vlasy schnou rychleji. Pudr krystalického   oxidu křemičitého zaručuje vyváženou texturu a lesk. Posilující   technologie kmenových buněk ze švýcarského jablka Uttwiler  Spätlauber je známa pro svou podporu růstu vlasů.

 Objemový lesk Bombshell
 Super jemný, beztížný brilantní lesk i tepelná ochrana. Zářivé   vlasy s tímto lehkým leskem i pro skutečně jemné vlasy. Získáte   navíc vlasy uhlazené a hladké díky anti-frizz schopnosti.   Extrakty měsíčku, ve kterém je důležitý lutein, známý pro svou   schopnost chránit vlasy před škodlivým modrým světlem z   počítačů, mobilů, televizorů atd. Pudr krystalického oxidu   křemičitého poskytuje vlasům vyváženou texturu a lesk. Lehký   kokosový olej dodává vlasům jemnost. Působí jako ochranný štít před UV paprsky a vlasy chrání před tepelnou úpravou až do 230°C. Neodbourává lak na vlasy ani jiné stylingové produkty.

Stejně jako u všech našich produktů pro péči a styling se i tady můžete spolehnout na náš patentovaný ColourCare Complex™ pro zdravé a zářivě vypadající vlasy. Směs 10ti antioxidantů jako je granátové jablko, kůra ze stromu bílé borovice, hroznová semínka, listy zeleného čaje, ženšen, řasy, medvědice lékařská, heřmánek, kořen lékořice a extrakt třapatky chrání také před UV zářením.

 

 

Jsou také všechny 10 Free ! To znamená, že nejsou pouze bez sulfátů a parabenů, ale také neobsahují lepek, ftaláty, mastek, sloučeniny hliníku, DEA, MEA, TEA, mikročástice.

Věř nám, je to bomba!

Váš tým Aloxxi