Barevné masky INSTABOOST

BAREVNÉ HYDRATAČNÍ MASKY INSTABOOST ™

Vítejte!

Nezávislá značka Aloxxi je o ekologickém a udržitelném životě. 

Ať už jste zkušený profesionál nebo se teprve začínáte přesouvat do nového životního stylu, doufám, že tento web vám pomůže poznat Aloxxi testované a klinicky ověřené produkty, které poskytují zdravé, silné a lesklé výsledky pro všechny typy vlasů.

Děkujeme Aloxxi za produkty netestované na zvířatech a podporu šťastnější a zdravější planety!

 

Barva na vlasy za „5 minut“

Stokrát se mě ptali, jak dlouho mi trvá barvit si vlastní vlasy. V průměru mi trvá asi 40 minut, než nanesu barvu, a dalších 35 a více ji nechám působit, než ji opláchnu. To mě přivádí k upřímnému přiznání: jsem líná a obvykle nechci držet krok s udržováním barvy vlasů. Vážně, pokud jde o údržbu, nejsem nejlepší kandidát na barvení vlasů. To znamená, že to obvykle odkládám, dokud to absolutně nepotřebuji, což je hrozný. Když tedy přišly nejnovější vlasové produkty INSTABOOST: barevné masky nemohla jsem si nechat ujít příležitost vyzkoušet něco nového, což může zabrat zlomek času, který mi obvykle zabere barvení vlasů.

Jak dlouho to opravdu trvá?

Instaboost společnosti Aloxxi tvrdí, že po nanesení produktu jej stačí nechat působit 3 až 5 minut, aby barva zapůsobila na vaše prameny. Co!? V zásadě by to znamenalo, že bych si ušetřila nejméně 40 minut čekací doby, abych si obnovila barvu. Tyto výrobky se také aplikují na vlhké vlasy, což znamená, že nanášení produktu zabere méně času, protože se natřou rychleji, což mi ušetří 30 minut času na barvení. Tyto barevné masky na vlasy také posilují a vyživují vaše vlasy a současně přidávají jakýkoli magický odstín, po kterém toužíte.

 Proč to miluji 

Instaboost od Aloxxi se ukazuje jako šťastné médium, 

které potřebuji k rychlému a nádhernému posílení mé barvy.

 

Při každém umytí vlasů vám pomalu bledne barva a vlasy zůstanou o něco méně zářivé než dříve. Vzhledem k tomu, že já chodím s tak dlouhými časovými úseky do salonu, 

Aloxxi Instaboost je pro nás uspěchané tou skvělou volbou na domácí péči. 

To znamená, že moje vlasy mohou vždy vypadat dobře, bez ohledu na to, jak dlouho to bylo od mé poslední „skutečné barvy“. Tyto barevné masky na vlasy jsou ideální pro každého, jako jsem já, kdo potřebuje obrovský výběr mezi barvami, nebo pro kohokoli, kdo v současné době nemá na barvených vlasech barvu, ale chce snadno přidat jedinečné odstíny ihned.

Rozhodla jsem se přistoupit k tomuto zážitku barvení vlasů mícháním různých barev, abych našla ty správné odstíny pro mé vlasy. Aloxxi Instaboost má aktuálně 12 různých odstínů, se kterými se můžete bavit a experimentovat. I vy máte možnost vyzkoušet všechny barvy, které jsou pro vás nejautentičtější! A další novinky budou. To už vím.

 Jak jsem míchala barvu 

Abych dosáhla barevného tónu, který mám aktuálně v největší oblibě, použila jsem po umytí vlasů šamponem, důkladném opláchnutí a vysušení vlasů ručníkem Instaboost GOOD AS ROSE GOLD, pro nás prostě starorůžová. Barva je nádherně jakoby pudrová a vlasy zregenerované a opravdu lesklé. Za ten velký lesk obzvlášť vždy Aloxxi děkuji!

 Výsledky 

Při každém použití tohoto produktu ještě více zesílí intenzita barvy ve vlasech. Už po jednom použití jsem si všimla, že moje vlasy již začaly získávat svou barvu! Trvalo mi jen 5 minut, než jsem na vlasy nanesla tuto masku, a pak jsem čekala dalších 5 minut, než se vše vsáklo. To znamená, že jsem ušetřila celkem 70 minut na barvení vlasů! Opláchnu vodou, vysuším ručníkem a použiji styling na dokončení. To je vše. Navíc mám po použití této masky vlasy opravdu hebké. Aplikace na mokré vlasy je upřímně skvělá, protože umožňuje masce krásně klouzat, aniž by se mi všechny vlasy cuchaly.

Moje hodnocení

BAREVNÉ HYDRATAČNÍ MASKY INSTABOOST ™

Jsem s těmito maskami nadmíru spokojena a jsem velmi vděčna za rychlý a účinný produkt pro mé vlasy. Instaboost doporučuji všem mým kamarádkám a známým, protože sama vím, jak skvěle funguje.

vaše stálá klientka Helena